Pomysł, aby zamieszczać na stronie biura zdjęcia z każdego dnia obozu jest znakomity , uzyskanie opinii o dziecku na piśmie wraz z kartą lekarską – stanem zdrowia dziecka podczas obozu- rewelacja , pierwszy raz się z czymś takim spotkałam (na pewno powyżej standardu), wręczenie dzieciom dyplomów za uczestnictwo w obozie – bardzo miła rzecz. Gratulujemy pomysłów i organizacji 🙂

Mama Oli

CUDOWNIE, ŻE RODZICE ZOSTALI ZAPROSZENI NA FINAŁ MOŻE I MI SIĘ KIEDYŚ UDA.  TELEDYSKI  BOSKIE, DOPRACOWANE.

Pani Agnieszka

Chcieliśmy podziękować… dzięki Waszym obozom córka spełnia swoje marzenia.

Sylwia i Maciej, szczęśliwi rodzice

Dziękuję Państwu za obozy, które sprawiają córce wspaniałą i niezapomnianą przygodę ze swoim idolem. Radość i uśmiech dziecka jest najlepszym dowodem na potwierdzenie moich słów.

Mama

Dziękuję bardzo za szybkie potwierdzenie rezerwacji i przesłanie umowy. Każdego roku straszę, ale w tym sezonie chyba naprawdę wpadnę z córkami do Państwa biura i podziękuję tak „na żywo”.

Dominika oczywiście cała w skowronkach i prosiła, żeby od niej także przekazać serdeczne podziękowania, co niniejszym czynię. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI I CAŁEMU ZESPOŁOWI !!!

Jakie piękne byłoby życie, gdyby w nim spotykać LUDZI tylko takich, jak w Państwa Firmie.

Jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękuję!!!

Tata Dominiki, Julki i Marysi

Obozy z Kompasu to najlepsze, co mnie spotkało w ostatnich latach, możliwość rozwoju na każdej płaszczyźnie, zapełniony cały grafik niezapomnianymi zajęciami, wspaniała atmosfera i to coś, ze jak się raz pojedzie- już się wraca

Emilia

16 lat

Super, że są organizowane takie obozy. Dzięki temu dzieci mogą się rozwijać i integrować a przy okazji spełniać swoje marzenia!

Mama Juli

Kadra to strzał w dziesiątkę ,wszyscy zadowoleni ,dziecko szczęśliwe ,gratuluje i pozdrawiam

Izabela

Z całego serca dzieckuje za organizacje obozów, ponieważ moja córka jest tam taka szczęśliwa. Na obóz w ferie namówiła swoje dwie koleżanki i one tez jadą na obóz z Dawidem latem

Pani Iwona

Urzekło mnie to , że nasze dzieci nie miały czasu na telefon a to jest do uzyskania baaaardzo ciężkie wręcz niemożliwe.

Zbigniew

Dziecko pojechało, by spotkać sie z idolem jak i również rozwijać swoje talenty .Oczywiście dziecko wróciło zmęczone oraz szczęśliwe, co bardzo cieszy.

Renata

Mieliśmy duże obawy, czy puścić córkę na obóz z Dawidem Kwiatkowskim. Ale jesteśmy mega zadowoleni, jak i ona. Nikogo tam nie znała. Szybko nawiązała nowe znajomości. Osoby, które tam były, jako instruktorzy, wychowawcy mega pozytywni. Pani Sylwiana dużo córkę nauczyła, dała wskazówek. Jest naprawdę mega, ale to mega zadowolona. Czas mieli wypełniony do oporu. Sam Dawid pozytywny „Wariat”, nie młodziak zadufany w sobie. Na bank jedzie za rok.

Pani Małgorzata

Najlepsza kadra, dobra opieka, nigdy nie było czasu na nudę! Zostały bardzo cudowne wspomnienia z fanowskiego obozu z Dawidem Kwiatkowskim! Było mega BOMBA CZAD!

Kasia

19 lat

Biuro Turystyki Kompas Gdańsk to profesjonalna firma. Córka była na obozie muzycznym z Dawidem Kwiatkowskim. Wróciła bardzo zadowolona. Każdy dzień był intensywnie wypełniony różnymi warsztatami np. aktorskimi, śpiewu, tanecznymi oraz wieloma atrakcjami. Miłym akcentem był wyjazd do Warszawy do studia nagrań programu „The Voice Kids”. Ośrodek w Serocku dostosowany do potrzeb obozu: sala taneczna, sala kinowa, chata grillowa, basen oraz dużo zieleni. Kadra bardzo profesjonalna. W miłej atmosferze spędziła 12 wakacyjnych dni.

Pani Hania

Bardzo ważne jest pilnowanie młodzieży (palenie alkohol złe zachowanie)- za to cenie wasze obozy

Pani Ania

Powodzenia w realizacji kolejnych projektów!! Miałem możliwość uczestnictwa w koncercie finałowym obozu i oceniam całość bardzo dobrze, pełen profesjonalizm.

Tata Natalii

Oczekiwałam, że córka spędzi niezapomniany, aktywny i twórczy czas ze swoim idolem, nabierze więcej pewności siebie, co jest dla niej ważne bo jest raczej nieśmiała. Wszystkie oczekiwania zostały spełnione w wysoko nieoczekiwanym stopniu. Córka wróciła zachwycona, przede wszystkim wspaniałą kadrą,  z opinią, ze to najlepsze wakacje w życiu. Ogromne dzięki dzięki dzięki za pomysł, organizację i opiekę

Barbara

Polecam każdemu wyjazdy z Kompasem. Kadra jest dobrze wykwalifikowana. Pełne bezpieczeństwo i świetna zabawa na obozach. Wiele można się na nich nauczyć. W razie jakichkolwiek problemów można szybko uzyskać pomoc. Wszystko przebiega bardzo sprawnie.

Karolina

19 lat