Dawid Kwiatkowski

wokalista, autor tekstów, osobowość sceniczna i telewizyjna, trener programu muzycznego The Voice Kids, idol i głos młodego pokolenia, główny sprawca, tytułowy bohater  i serce Strefy Twórczej.

Agnieszka Cheba

koordynator projektu Stefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim, product manager obozów Interkamp, na co dzień pracuje w Biurze Turystyki Aktywnej Kompas, w branży od 15 lat, z wykształcenia teatrolog i animator kultury, wierna i oddana Strefie Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim od 2014 roku.

Sebastian Wrzosek

road manager Dawid Kwiatkowski DB4 Management, na obozach dba o przeróżne szczegóły organizacyjne oraz bezpieczeństwo artysty. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Kamil Kuroczko

tancerz, nauczyciel, choreograf, półfinalista programu World of Dance, tancerz programu telewizyjnego „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami”, na obozach prowadzi warsztaty taneczne, tworzy finałowe choreografie, reżyseruje obozowe teledyski.

Ola Nowak

wokalista, pedagog, trener wokalny programu muzycznego The Voice Kids, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, stworzyła autorski kanał edukacyjny dla wokalistów „Śpiewaj z Olą”, prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli.

Piotr Grabarczyk (Grabari)

dziennikarz showbiznesowy, instruktor warsztatów dziennikarskich, twórca autorskiego bloga grabari.pl Wcześniej związany m.in. z Wirtualną Polską i afterparty.pl  

Marcin Januszkiewicz

aktor, wokalista, autor tekstów piosenek i kompozytor, absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej. Pisze dla gwiazd polskiej estrady, m.in. dla Margaret, Natalii Szroeder. Z Dawidem Kwiatkowskim współpracował przy muzyce na ostatnią płytę „13 grzechów niczyich”, napisał również „Afraid”. Na obozach prowadzi warsztaty aktorskie.

Bartek Mielczarek

muzyk, aranżer, producent muzyczny i basista w zespole Dawida Kwiatkowskiego, a także kierownik muzyczny i członek zespołu Moniki Brodki. Na Strefie Twórczej odpowiedzialny za produkcję piosenek obozowych oraz nagrania wokalne.

Wojtek Trusewicz (Hefal)

filmowiec, muzyk, członek zespołu BeMy, na obozach odpowiedzialny za zdjęcia i montaż teledysków obozowych, znany ze specyficznego poczucia humoru i tworzenia tzw. hefalopedii.

Jagienka Zając

kierownik Strefy Twórczej z Dawidem Kwiatkowskim, nauczyciel, animator, miłośnik śpiewu i królików, na obozach od 2014 roku.

Weronika Szczepańska

instruktor tańca, wychowawca, kierownik, tancerka i animator, absolwentka analityki medycznej, totalny wulkan energii.

Dominika Wąsik

malarz, grafik, wychowawca, animator, bardzo pozytywna pasjonatka sztuki, od 2 lat tworzy również projekty graficzne na koszulki, gadżety i ścianki obozowe Strefy Twórczej.

Artur Puchalski

zawodowy fotograf, fotoreporter na zagranicznych edycjach Strefy Twórczej, pasjonat sportu, pedagog z wykształcenia.

Anna Robak-Przewłoka

dziennikarka showbiznesowa, finalistka prestiżowego konkursu dla młodych filmowców Papaya Young Directors, współpracowała z Party.pl, obecnie związana ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich. Wielbicielka Rihanny, eurotripów i późnych śniadań. Na Strefie Twórczej prowadzi zimowe warsztaty dziennikarskie.

Magdalena Guzik

makijażystka, dyplomowana wizażystka, tancerka, trenerka. Makijażu w każdej formie uczyła się pod okiem Marcina Szczepaniaka, Ewy Gil i Magdy Pieczonki. Obecnie pracuje na planach zdjęciowych z Dawidem Kwiatkowskim. Na obozie poprowadzi zajęcia na temat pielęgnacji twarzy i makijażu.

Weedy

najwierniejszy przyjaciel Dawida, bardzo słucha swojego pana, kocha wszelkie piłki, patyki i szyszki, bardzo lubi jeździć na obozy, bo cały czas ktoś chce się z nim bawić.

Weendy

młodsza siostra Weediego, która uwielbia go podgryzać i podkradać mu zabawki. Kocha również jeść i chętnie daje się głaskać Kwiatonatorkom, jeśli mają chipsy.